Grafika

Program Solarny SEI Energy

Stale rosnące ceny energii, ograniczone zasoby naturalne oraz konieczność ochrony klimatu wyznaczają nieodwracalnie kierunek rozwoju budownictwa. Promieniowanie słoneczne jest wymarzonym, niewyczerpalnym źródłem energii, które nie obciąża środowiska naturalnego i wyraźnie redukuje koszty wytworzenia i zakupu energii.
 
SEI Energy, będąc certyfikowanym partnerem w Polsce niemieckiego koncernu Schüco, oferuje szeroką gamę zestawów kolektorów słonecznych wraz z automatyką, współpracujących z każdym typem pieca do centralnego ogrzewania i podgrzewania wody użytkowej. Nowoczesne instalacje solarne dają możliwość znacząco zmniejszyć zapotrzebowanie na energię niezbędną do ogrzania wody oraz uniezależnić się od ciągle rosnących kosztów gazu, oleju opałowego czy węgla.  
Poprzez zastosowanie kolektorów słonecznych można zaoszczędzić około 60-65% energii z tradycyjnego źródła, zużywanej na podgrzanie wody użytkowej.
 
Przedstawiamy ofertę montażu zestawów solarnych dla budownictwa mieszkaniowego, przygotowaną przez nas we współpracy z Warszawskim Bankiem Spółdzielczym i NFOŚiGW, na bazie naszych wieloletnich doświadczeń z instalacjami w budownictwie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                   

Proponujemy trzy linie produktowe do wyboru:

 

Premium – do integracji z dachem (kolektory jak ekskluzywne okna dachowe).

 

Compact – aluminiowe ramy anodowane na kolor czarny,

 

• Standard – do pionowego montażu na dach skośny i płaski,

 
Oferowane zestawy solarne SEI Energy, objęte są preferencyjnym programem finansowania:

• bezgotówkowym 36-miesięcznym Kredytem Solarnym, z 45% dopłatą do kwoty kredytu oraz 3-miesięczną karencją w spłacie przy 0% wkładu własnego klienta.

 
Montaż jest prosty i nieuciążliwy, trwa z reguły około dwa dni, nie powodując żadnych zniszczeń wewnątrz budynku. Wszystkie instalacje wymagają indywidualnej kalkulacji energetycznej oraz weryfikacji możliwości i warunków montażu.
                                             
Zapraszamy do skorzystania z oferty!