Grafika

Schüco – systemy solarne. Dzisiaj. Na jutro!

 

 

Schüco International KG wytwarza i oferuje na całym świecie kompletne systemy z aluminium, tworzywa sztucznego i stali, a także systemy solarne. Oferta obejmuje szeroką paletę systemów budowlanych znajdujących zastosowanie we wszystkich obszarach powłoki budynku - od budownictwa obiektowego po budownictwo jednorodzinne. Oferowany asortyment obejmuje systemy okien, drzwi, fasad, ogrodów zimowych,

a także systemy solarne.

Schüco działając globalnie współpracuje z architektami, inwestorami i firmami partnerskimi na całym świecie. Zatrudnia 5.000 osób i współpracuje z 12.000 firm partnerskich w ponad 75-u krajach świata.

 

Wobec rosnącej liczby ludności świata i ponadproporcjonalnego wzrostu zapotrzebowania na energię, wszędzie na świecie poszukuje się alternatywnych źródeł energii w stosunku do źródeł tradycyjnych takich jak ropa czy gaz. Schüco już dzisiaj oferuje przekonywujące pod względem estetycznym i dojrzałe pod względem technicznym rozwiązania do pozyskiwania energii w postaci ciepła lub prądu. W dziedzinie kompletnych urządzeń solarotermicznych, pomp ciepła i urządzeń fotowoltaicznych Schüco należy do czołowych oferentów w Europie, odnoszących na tym rynku największe sukcesy.